ТЕЛЬНЮК: до Свят!
20.12.2009

ТЕЛЬНЮК: до Свят!

Починаючи з Миколая Сестри ТЕЛЬНЮК бажають усіляких гараздів друзям вишуканого смаку, інтелектуальних потрясінь та мистецьких непересічних подій протягом 2010 року! Не зрадьте своєму смаку! ,)

ТЕЛЬНЮК: до Свят!анотація від Антона “Йожика” Лейби:

“Цей окремок – з числа тих речей, які начебто не мали з’явитися. Хоча б тому, що в сучасних українських умовах про фінансові міркування тут не може йтися взагалі – подібне видання є кроком, радше, естетичним. Або навіть – етичним. Але водночас, якимсь дивним чином, такі речі з’являються саме тому, що – просто не можуть не бути...
Не стану докладно розповідати про запис – тому, що вважаю його чистою красою. Вона сама Вам все покаже – про ніжність, тугу, і прозріння, і невимовну тишу слів проказаних – і не осудить жодного. Най буде так.
Лише нагадаю, що у створенні платівки до сестер Тельнюк долучилися одні з найцікавіших, гадаю, українських музикантів – Олександр Мельник, гурти Аби МС та Мертвий Півень. А також – Ірина Славінська, завдяки якій слова Антонича змогли прозвучати французькою.
І наостанок: це – ексклюзивне видання, його надруковано зовсім невеликим накладом. Тож усім зацікавленим щиро раджу не зволікати.”

придбати диск можна на сторінці umka.com

одержати свій подарунок до Свят можна за посиланням jamendo.com

reverbnation.com