NRCU: український вимір з Романом Колядою
26.01.2012

NRCU: український вимір з Романом Колядою

Будь-який факт, процес чи явище можна описати в координатах національної самосвідомості. Тоді для цього факту, процесу чи явища постане український вимір. Він поставатиме щодня, крім вихідних, на Першому каналі Українського радіо від 13.10 до 13.50.

Кожна програма "Український вимір" – це багатошарова інтелектуальна конструкція з думок пересічних громадян і профільних експертів, журналістських досліджень і медіа-коментарів. Тему програми обов’язково коментує фахівець з відповідної проблематики, а його думки доповнює альтернативний експерт, який презентує бачення теми або з іншої ідеологічної платформи, або з іншого регіону, або просто з несподіваної точки зору. Крім того, незалежно від спрямування конкретної програми – хай сьогодні в полі зору економіка чи філософія – гість програми обов’язково коментує добірку повідомлень про головні культурні події в Україні, яка звучить на "екваторі" програми о 13.30. Увесь цей багатовекторний процес становлення українського виміру для окремо взятої теми щодня, крім вихідних, намагається модерувати з властивими йому дотепністю та іронією журналіст, музикант, поет, диякон Роман Коляда

18 січня 2011 року до студії програми "Український вимір" були запрошені Галя та Леся Тельнюк.. у Вас є можливість прослухати вже архівний матеріал.

 

spotify.com
deezeer.com
music.apple.com