Відео

Від тебе до мене

Від тебе до мене

Музичний проект «ТЕЛЬНЮК: Сестри» презентує свою нову щемливу композицію «Від тебе до мене», в основу якої покладено вірші, на жаль, не достатньо відомої широким масам, української поетеси Атени Пашко.
дивитись відео

Сніг

Сніг

«Сніг - це як побачення з минулим. Сніг - це чистий рубіж де перетинаються чоловічі та жіночі почуття... щоб сотворити любов» - ТЕЛЬНЮК: Сестри
дивитись відео

Тоска

Тоска

«ТЕЛЬНЮК: Сестри» представляють Катю Качан у новому відео на нову пісню на вірш Оксани Забужко.
дивитись відео

Псалми Давидові [ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко tour video]

Псалми Давидові [ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко tour video]

Історія про те, як «ТЕЛЬНЮК: Сестри» провели рік у всеукраїнському турі «ТЕЛЬНЮК: #нашшевченко». Надзвичайно теплі спогади! Дякуємо усім, хто був у глядацькій залі, хто брав участь та був причетний до організації концертів у Хмельницькому, Чернівцях, Ужгороді, Одесі, Харкові, Тернополі, Запоріжжі, Луцьку, Львові, Івано-Франківську, Сєвєродонецьку та Краматорську.
дивитись відео

Вір мені [Хай насниться вона тобі]

Вір мені [Хай насниться вона тобі]

Галя ‪‎Тельнюк‬: Ця пісня є продовженням "Повертайся живим". Повертайся і знай, що на Тебе чекають, що з Тобою хочуть будувати нове життя у новій країні, що від Тебе хочуть народжувати дітей. Ти маєш бути сильним і вірити своїм найдорожчим: матері, дружині, коханій! "Вір мені", бо я вірю в Тебе, золотий мій, хоробрий хлопчику!
дивитись відео

Хлопчику, хлопчику...

Хлопчику, хлопчику...

* авторське відео створене на основі фільму Фекли Фортель «Я тебе не залишу»
дивитись відео

live at the Glenn Gould Studio

live at the Glenn Gould Studio

This concert was recorded and filmed live at the Glenn Gould Studio (Toronto, Canada) on December 8, 2013
дивитись відео

Повертайся живим

Повертайся живим

Тим, хто зараз у кривавому поєдинку зі Світовим Злом присвячується
дивитись відео

Рядок з автобіографії

Рядок з автобіографії

щоб пам'ятали!..
дивитись відео

Шум

Шум

Поштовхом до створення цього відео стала постановка танцю на пісню «Шум» хореографом Алісою Балаян-Рудольф з молодими акторами національного театру імені Марії Заньковецької у 2009 році. Зйомки відео відбулися у червні 2011 року у Львові. Прем'єра була запланована у тому ж 2011... та життя вносить свої корективи у наші плани. Більше двох років відзнятий матеріал "дозрівав" у наших головах та серцях. Сьогодні, 29 серпня 2013 року, ми готові оприлюднити це відео.
дивитись відео

Туман [CANADA TOUR 2013]

Туман [CANADA TOUR 2013]

Це відео створене на основі матеріалу відзнятого нами під час туру Канадою у травні 2013 року. Дякуємо усім і кожному, хто допомагав нам під час, більш як 10.000 кілометрової подорожі! Це - відеозгадка про чудовий травень 2013!.. це відео - спогад!.. шкода, що не усі прекрасні люди, які стали нашими друзями потрапили у кадр, але ми бережемо їх у наших серцях!
дивитись відео

New York, NY

New York, NY

Нова відео робота на пісню «New York, NY» з програми «Дорога зі скла» (пісні на вірші Оксани Забужко) проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри». Ідея: Назар Стригун Оператор: Віктор Гудзенко http://vitj.com.ua
дивитись відео

Нічні метелики

Нічні метелики

Відео робота на пісню «Нічні метелики» з нової програми «Дорога зі скла» (пісні на вірші Оксани Забужко) проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри». Режисер: Олександр Усік Оператор: Сергій Нікіфоров
дивитись відео

Цигарка

Цигарка

Часто під мерехтіння вечірніх ліхтарів ми зазираємо за чужі фіранки. Шукаємо там обриси самих себе, занурюємося у чиєсь життя – нерозгадане й випадкове. Ніби нашвидкуруч читаємо чужу повість життєву. Нова анімаційна робота львівського художника-мультиплікатора Романа Казюки на пісню «Цигарка» Лесі й Галі Тельнюк з альбому «СОНМО» є прочитанням ранку людини, з якою, можливо, кожен з нас зустрічається в натовпі – у дорозі до праці, чи дому. Просте життя – із кавою і програвачем – заворожує своєю історією. Це ніби твоя власна сповідь, на яку ніколи не вистачає часу, яку ми шукаємо за чужими дверима.. Можливо, тому так хочеться не відпускати ранок людини, яка вирушає у світ, щоб зустрітися поглядом з нами..
дивитись відео

Кольоровий літак

Кольоровий літак

13 серпня 2009 року на студії звукозапису "Комора" під час репетиції проекту "ТЕЛЬНЮК: Сестри" сталася унікальна подія не лише для самого гурту, а й для всієї національної музичної індустрії. Уперше українські музиканти впустили знімальну групу на репетицію й відзняли «з першого дубля» свою програму. 
 
Леся та Галя Тельнюк, таким чином, запросили глядача до найінтимнішого -- творення мови своїх пісень. Пошук виразності в кожному акорді й русі, пошук щирості й гармонії між музикантами і власне музикою, пошук, що після репетиції перетвориться на впевнену ходу до слухача, -- усе це на ново відкривається, розкадровується у "REHEARSAL".
 
У першому студійному відеопроекті сестри Тельнюк відкрили таємниці своєї програми "Жовта кульбаба", що протягом останніх років постійно втілювалася в нові експерименти -- концертні тури містами України та великий клубний тур, live -запис презентаційного концерту в Будинку Офіцерів (Київ), окремі програми на фестивальних майданчиках. Тепер можна зазирнути за лаштунки, на справжню репетицію.
 
Офіційна презентація "ТЕЛЬНЮК: REHEARSAL" відбулася у вигляді кінопоказу в київському кінотеатрі "Кінопалац" 21 січня 2010 року.
 
Ідея - Галя Тельнюк
Режисер - Олександр Усік
Оператор - Сергій Нікіфоров

дивитись відеоreverbnation.com