ЛЬВІВ: дорога зі скла
16.09.2012

ЛЬВІВ: дорога зі скла

16 вересня 18:00
Львів, театр ім. Леся Курбаса
вул. Леся Курбаса, 3
вхід вільний

У рамках 19-го Форуму видавців у Львові Галя та Леся Тельнюк виступлять на сцені театру ім. Леся Курбаса з музичною програмою «Дорога зі скла». Основу програми склали композиції сестер на тексти Оксани Забужко. Зокрема, прозвучать такі вірші Оксани, покладені на музику: «Сезон безнадії III», «Я згоряю від ніжності – я обличчя твоє ліплю…», «Два трансатлантичні сонети», «Автопортрет без ревнощів» «Новий закон Архімеда», «New York, NY», «Відлопотиш дощами за ворота…», «Теорема», «Хлопчику, хлопчику, знято з підрамника…», «…А все-таки я вас любила…» та «…а музика щемна в крові розгалузила стебла…»

Також, сестри виконають композиції на вірші Галі Тельнюк («Світ», «Туман» та «Ранок»), а також пісню на вірш «Я завше вдома поміж днем і сном…» Райнера Марія Рільке (переклад з німецької Юрія Андруховича).

Дорога зі скла LIVE

Галя Тельнюк вважає, що співпраця з Оксаною Забужко зблизила виконавиць дуету як сестер: «Оксанину творчість знали і любили завжди, відчуваючи невидиму струну, натягнуту між нами. Саме невидиму, бо бажання творити ще не приходило ні на душу ні на думку. Але, “Музей покинутих секретів” змусив цю струну видати сильний і пронизливий звук, скоріше схожий на зойк від чогось болючого і рідного, від того, що вона аж “...постала перед очима моєї (наших) душ..”, як колись постав перед очима Григорія Сковороди Михайло Ковалинський, від того, що захотілося назвати її сестрою. В основному в програмі використано ліричні вірші Оксани, але все ж таки це – “Дорога зі скла” - дорога якою іде кожна українська жінка, незалежно від того усвідомлює вона це чи ні», - говорить вона.

На концерті буде представлений альбом «Дорога зі скла LIVE», запис якого здійснила студія звукозапису «Комора» під час концерту у Київській академічній майстерні театрального мистецтва «Сузір’я» 27 червня 2012 року. 

подія у facebook
плакат події

reverbnation.com
play.google.com