МАРІУПОЛЬ: літопис самовидців
30.04.2015

МАРІУПОЛЬ: літопис самовидців

Проект Оксани Забужко «Літопис самовидців: Дев'ять місяців українського спротиву» буде презентовано у Актовій залі Маріупольського державного університету.

Як змінювалися ми - від Євромайдану до АТО? Чи можливо вхопити історію в момент її творення і передати це відчуття читачеві книги? Як інтернет стає інструментом фіксації оцінок і смислів? Понад сотню авторів збірника «Літопис самовидців», серед яких як відомі літератори, блогери, журналісти, так і анонімні мережеві «ніки», об’єднує одне: всі вони були живими свідками й учасниками найдраматичніших подій новітньої української історії, і всі їхні думки й почуття, оцінки й пошуки смислів зафіксовано в режимі «включеного спостереження».

МАРІУПОЛЬ: літопис самовидців Цього вечора слово матимуть авторка ідеї проекту Оксана Забужко, упорядниця видання Тетяна Терен, та інші, чиї тексти також увійшли до книги.

Музична частина презентації - проект «ТЕЛЬНЮК: Сестри» з піснями спротиву, що були створені й здобули популярність під час описаних у книжці подій.

Маріуполь
30 квітня 18.00
Маріупольський державний університет
(пл. Будівельників, 129)

подія у facebook

Довідки за телефоном +38 067 732 00 38

reverbnation.com
play.google.com