ЛЬВІВ: наш шевченко
10.03.2018

ЛЬВІВ: наш шевченко

Проект «ТЕЛЬНЮК: #нашшевченко» - це універсальне нове трактування віршів Тараса Шевченка у сучасній музиці. Робота над створенням пісень тривала протягом трьох років, проходячи перевірку на «міцність» перед різними аудиторіями - від концертів для воїнів у зоні АТО до презентацій програми в Англії, Литві, Німеччині та Канаді.

У 2016 році відбувся тур містами України. Програму було представлено у Краматорську, Сєвєродонецьку, Івано-Франківську, Львові, Луцьку, Запоріжжі, Тернополі, Харкові, Одесі, Ужгороді, Чернівцях та Хмельницькому.

«Наш Шевченко - не данина моді. Ми не намагаємося вскочити у тренд. Ми просто визріли для того, щоб заспівати поезію Тараса Шевченка» - Галя Тельнюк та Леся Тельнюк

«Наш Шевченко» від сестер Тельнюк - це не спроба представників субкультури створити ще один монумент Шевченку, а показати його ліричним, але не тужливим, пророчим, але не страшним.

«ТЕЛЬНЮК: #нашшевченко» буде представлено у Львові у супроводі Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії [головний диригент та художній керівник оркестру - Тарас Криса].

10 березня 18:00
Львівська обласна філармонія
вул. Чайковського, 7
Детальніша інформація та квитки за телефоном: [032] 235-89-46

купити online

подія у facebook

 

Замовити DVD з фільмом-концертом «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко» можна заповнивши анкету за посиланням Google Forms

reverbnation.com
play.google.com