VKONTAKTE: відгуки
25.11.2011

VKONTAKTE: відгуки

Я люблю концерти, я люблю якісну музику, я люблю живий звук, я люблю справжні емоції. І, відверто кажучи, сподівалась те почути вчора. І, не менш відверто кажучи, мої очікування аж ніяк не були марними чи несправдженими.

Враження і відчуття, які важко передати словесно. Не тому що не вистачає слів, а просто хочеться залишити їх для себе і виникає внутрішній опір при намаганні поділитись. Мій внутрішній світ супротивиться намаганню to share soul, адже отримане вчора вже внесено до сокровенного, дещо тремтливого і ще не до кінця збагненного десь всередині, що так просто не те що не роздається, а навіть не показується.

...Лише асоціації: експресивно, стрімко, надзвичайно емоційно, надзвичайно незвичайно, надзвичайно надзвичайно, рішуче і щиро, психологічно-витончено, глибинно продумано, відверто і неймовірно казково, навіть тремтливо і щемно... Це інший вимір чогось вже давно знаного та відчуваного; щось несподіване, але вже близьке; щось глибинне і складне, але водночас вже особисте, сприйняте і схвалене десь всередині; щось, що ліпше сприйняти і відчути, ніж зрозуміти вслухаючись; щось, що жило і дозрівало в глибині сутінчатої свідомості чи несвідомості, та не могло сформулюватись, знайти форму вираження... 

http://vkontakte.ru/note6156467_11532415

Від учорашнього вечора світ, вочевидь, не змінився, але з'явилось бажання пропускати крізь себе до оголено болісного сприйняття, бажання здійснити нездійсненне через творчість, бажання віддячити світові, бажання дихати глибше, яскравіше бачити і просто бути щасливим, просто жити.

Хочу дуже подякувати Вам і всім, хто долучився до вчорашньої події, яка, впевнена, назавжди лишила слід не лише в моїх духовних нутрощах.

P.S.: Фотографія з циклу "СТ і я" додасться пізніше. Сама особисто вважаю недоречними такі знімки на таких подіях з такими виконавцями, але не втрималась, щоб не забрати з собою ще одну часточку почутого та набутого.

Іринка Жиленко
Vkontakte
25 лис об 11:11

spotify.com
deezeer.com
music.apple.com