KARABAS LIVE: музика для тих, хто любить сюрпризи
21.11.2020

KARABAS LIVE: музика для тих, хто любить сюрпризи

«ТЕЛЬНЮК: Сестри» випустили джазовий альбом разом з Усеіном Бекіровим

20 листопада вийшов альбому дуету «ТЕЛЬНЮК: Сестри» - «ТЕЛЬНЮК: in jazz». Проєкт створений у колаборації з джазовим піаністом та композитором Усеіном Бекіровим

До альбому увійшли композиції, створені протягом 90-х та 2000-х років: «Я знаю…», «І тоді…», «Кленовий листочок», «Жовта кульбаба. Harlem», «Минає час», «Фламінго» та «Мені снилась бабуся…». Остання - на вірші Ліни Костенко, всі інші - поезія Галі та Лесі Тельнюк та їхнього батька Станіслава Тельнюка із музикою Лесі.

Раніше ці пісні було виконано в арт-рок стилістиці з традиційним звучанням, а також у супроводі бандури, та включено до різних студійних альбомів дуету.

Знайомство сестер з Усеіном Бекіровим відбулося в лютому 2020 року. Вони почули його наживо під час концерту як лідера джазового квінтету, й відчули експресію, що їм близька. На пропозицію сестер помузикувати разом музикант погодився із радістю.

Галя Тельнюк, вокал, авторка поезій:
Для колаборації з Усеіном ми обрали пісні без надмірного драматизму, про любов та ніжність. Коли ми їх переслухали, то були шоковані й вражені: які вони красиві і наскільки вони хвилюють нас і зараз. Але пройшов час, і у нас змінився погляд на ті речі, про які співалося раніше. Ми стали дорослішими. Це пісні, в яких є поле для імпровізацій та пошуку музичного польоту.

Леся Тельнюк, вокал, авторка музики та поезій:
Коли я почула перший раз Усеіна, то була вражена особистісною, яскравою, життєствердною, наповненою сонячною енергією манерою його гри. Дуже захотілося щось зробити разом. Усеін прийшов не сам, а з прекрасними музикантами, які працювали, як одна музична душа. Це запам’ятається назавжди.

Усеін Бекіров, джазовий піаніст, композитор та аранжувальник:
Музика сестер дуже цікава, вона вражає добротою та теплотою, і дуже щира. Я експериментую багато років, з’єдную етнічні мотиви - український
фольклор, кримсько-татарський, сербський - з джазом. Роблю це як відчуваю, як навчений. Арт-рокова музика мені близька, я нею раніше сильно захоплювався. Композиції сестер довелося ритмічно спростити, аби джазові музиканти могли імпровізувати, хоча джазова структура, внесена в ці композиції, теж складна.

Концертна онлайн-презентація альбому «ТЕЛЬНЮК: in jazz» відбулася у YouTube. 


Слухайте альбом також на Apple Music, Deezer, YouTube Music, Spotify

karabas.live

spotify.com
deezeer.com
music.apple.com